Quantum - продаж квартир у новобудовах

Quantum - надійна будівельна компанія

Безпечний, комфортний, якісний будинок - це не просто споруда з потрібними комунікаціями, а затишне, упорядковане внутрішнє середовище і розвинена інфраструктура району. Саме такі об'єкти можуть втілити в реальність фахівці фірми Quantum.

Ми керуємо проектами будівництва житла та комерції від ідеї до реалізації, забезпечуємо виконання усіх етапів:

  • вибір місця під забудову (інженерно-геодезичні вишукування);
  • пошук архітектурних рішень, проектування;
  • будівництво з урахуванням впровадження інженерних комунікацій;
  • чорнові, фінішні оздоблювальні внутрішні та екстер'єрні роботи;
  • розробка ексклюзивних дизайнерських інтер'єрів.

Ми виконуємо різні проекти якісно і в строк. Прагнемо задовольнити найвибагливіших клієнтів, адже використовуємо лише сучасні матеріали і передові будівельні технології

Quantum — надійний забудовник Західної України. Будівництво будинків, реалізацію цікавих дизайнерських проектів здійснює штат фахівців різних профілів - кваліфіковані ні інженери, спеціалісти, архітектори, дизайнери. Їх злагоджена взаємодія на кожному етапі будівництва дає бездоганний результат у вигляді добротних, багаторічних споруд.

Бездоганність підтверджена наочно

Як переконатися в сумлінності забудовника? Вивчити його портфоліо, подивитися на реалізовані проекти, переконатися, що зданий в експлуатацію об'єкт відповідає заявленим характеристикам в документації.

Житлово-будівельна компанія Quantum з'явилася на ринку нерухомості всього пару років назад, але встигла забезпечити щасливих володарів квартирами в новобудові, стильними котеджами з усіма необхідними комунікаціями.

Офіційний сайт забудовника має містити детальну інформацію про всі зведені об'єкти і заплановані проекти. Кожен з них - це приклад технологічно досконалих будівель з нетривіальною сучасною архітектурою, цікавим плануванням. Це симбіоз якості, естетики та технічної бездоганності.

За ексклюзивом до професіоналів

Основний напрямок діяльності Quantum - реалізація житла в зведених комплексах (котеджних селищах, новобудовах), а також втілення сміливих дизайнерських фантазій своїх клієнтів.

Пройшла епоха однотипності - кожен хоче виділити своє житло на тлі інших будівель. Команда проектувальників і дизайнерів розроблять індивідуальну концепцію планування будинку відповідно до ваших вимог і ескізів, підготують необхідні дозволи та документацію.