our objects

Наші об’єкти

Усі доступні для продажу квартири у житлових комплексах компанії «Quantum». З будь-яких питань звертайтесь за телефоном: +380 (97) 676 70 70

Baltiysʹka Hall

вул. Балтійська, 19

2 квартири

1 пов. від 1800$ за м.кв.

Зданий: 4 квартал 2019 р.

Детальніше

Щирецька, 117

вул. Щирецька, 117

4 котеджа

Зданий: 4 квартал 2017 р.

Детальніше

Baltiysʹka Hall

вул. Балтійська, 19

2 квартири

1 пов. від 1800$ за м.кв.

Зданий: 4 квартал 2019 р.

Детальніше

Щирецька, 117

вул. Щирецька, 117

4 котеджа

Зданий: 4 квартал 2017 р.

Детальніше

Єрошенка, 14

вул. Єрошенка 14

42 квартири

Зданий: 4 квартал 2016р.

Детальніше

Квартири у Львові від забудовника

Придбання житла спричиняє значні фінансові витрати. У прагненні швидко купити квартиру у Львові клієнти навіть не замислюються, наскільки багато посередників на ринку нерухомості. Послуги по вибору варіантів, безкоштовна демонстрація представлених квадратних метрів, швидке оформлення всієї необхідної документації, надання відомостей про заборгованість по квартплаті - подібні послуги посередників більш актуальні для вторинного ринку нерухомості.

Якщо ви вибрали місце локації Львів, квартири у новобудовах будуть оптимальним варіантом. Їх придбання не вимагає збору великого пакета документів і переплати за послуги ріелтора.

Щоб оцінити переваги прямого співробітництва із забудовником, втілити в реальність сміливі дизайнерські фантазії по плануванню власного житла, досить купити квартиру в житловому комплексі будівельної фірми «Quantum»

Сучасний формат для цінителів практичності

Зачаровує історичний Львів? Квартира (купити її можна з перших рук) в сучасному житловому комплексі стане вашим оазисом в міській метушні. Будівельна компанія «Quantum» чітко дотримується тенденцій зведення сучасних будівель з нетривіальною архітектурою. У ній переплітається хай-тек, модернізм, функціоналізм:

  • рішуче відновлення конструкцій і форм, чіткість ліній;
  • сувора відповідність будівель побутовим процесам, що в них протікають (відсутність декору, орнаментів, позбавлених функціонального призначення);
  • максимально цілісні площини матеріалів (монолітні стіни, вікна, плоскі дахи);
  • монохромні відтінки обробки (сірий, білий, коричневий).

Купівельний інтерес викликає можливість вплинути на внутрішній дизайн простору. Спільно з креативними фахівцями будівельної компанії можна розробити особливе планування квартири. Це новий формат новобудови Львова, де кожен клієнт зможе реалізувати в своєму куточку цікаві дизайнерські проекти.

Компанія «Quantum» пропонує невеликі квартири у Львові і спарені котеджі. Є варіанти для клієнтів різної купівельної спроможності. Об'єкти знаходяться в екологічно чистих районах. Котеджне містечко здане в експлуатацію в 2016 році. Уже є можливість купити квартиру в новобудові комплексу BALTIYS'KA HALL, де оголошено старт продажів, а здача об'єкта в експлуатацію планується в IV кварталі 2019 року.