01.06.2020
our news

Новини з Балтійської, 19

Поки тривав карантин, на Балтійській продовжувалися роботи. Ми не відпочивали, адже прагнемо довершити будинок, провести усі оздоблювальні роботи, щоб наші мешканці відчували тут комфорт та затишок. Коротко про роботи у травні:

–  завершили встановлення дизайнерських вхідних дверей у кожну квартиру. На дверях та декоративних панелях використано шпон горіха американського.
–  встановили відео-домофони та сучасну систему «Магнітний ключ» – забудьте про ключі, що вічно губляться перед виходом або у сумці, магнітний ключ служитиме надійно.
–  триває монтаж оздоблення та меблів у холі та лаунж-зоні – декоративні стінові панелі уже готові, логотип нашої компані-забудовника “Quantum” встановлено, скоро з’явиться і стійка рецепції та місця відпочинку.
–  додали останніх штрихів ландшафтному дизайну, встановили лавочки, висадили чудові хвойні – до літнього сезону прогулянок вже готові.
–  прикріпили адресну табличку “Балтійська,19” та номери на двері квартир. Вони ковані з металу та з діодною  підсвіткою.

Повернутись до новин