SERVICES

Послуги

Комплекс послуг будівництва від одного виконавця

Основним напрямком будівельної діяльності компанії Quantum є:

Будівельна фірма пропонує послуги:

01

02

03

Всі види робіт будівельної компанії здійснюють досвідчені будівельники, інженери, дизайнери - вузькопрофільні фахівці, які чітко знають свої обов'язки. Це допоможе оптимізувати витрати при ремонтних роботах, отримавши максимально якісне виконання.

ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ

Будівельна фірма послуги надає комплексно, що виключає необхідність залучення сторонніх фахівців, ретельного контролю їх роботи, пошуку винних у допущенні будь-якої помилки.

Quantum пропонує формат співпраці під ключ. Це забезпечує масу переваг для клієнтів:

  • швидке виконання потрібних завдань;
  • лояльна вартість проектів;
  • замовник не відволікається від своїх справ, тільки підписує договір і приймає роботу (закупівлю матеріалів, пошук постачальників, доставку витратноої сировини на об'єкт - все виконує будівельна компанія).

Проектування і будівництво будівель, підготовка до оздоблювального ремонту починається з планування. Для нових споруд важливо підібрати ділянку, розробити проект, створити кошторис. Фахівці Quantum володіють усіма необхідними знаннями та інструментами для оперативного проведення підготовчих робіт і їх швидкої реалізації. Повний документальний супровід проектів та затвердження в держорганах.

Реконструкція нерухомості або зведення нових будівель виконується забудовником після ретельного вивчення загальної дизайнерської концепції і архітектурного стилю об'єкта. Так в районах з малоповерховими спорудами і приватними будинками компанія звела котеджі, які не порушують загальний природний ландшафт, гармонійно вливаються в сучасну архітектуру суміжних будівель. Якісні послуги будівельної компанії адаптовані до збереження історичної спадщини Львова.

Бажаєте замовити послугу?

Напишіть нам і ми зателефонуємо вам для обговорення деталей!

Зателефонуйте мені за 30 хвилин