ABOUT us

Про компанію

Чесність виконавця - спокій замовника

Достовірна інформація про будівельну компанію - це візитна картка забудовника, його негласний імідж на ринку нерухомості. Клієнт може не виїжджати на об'єкт, щоб переглянути його планування, вивчити інфраструктуру району. Добросовісний забудовник надає детальні дані на своєму сайті

Доступ до інформації допоможе:

  • Продемонструвати наочно (за допомогою фото, 3D туру) якість виконання робіт
  • ознайомити клієнта з цінами і всім спектром послуг;
  • надати кілька варіантів житла на вибір.

Об'єктивна інформація про будівельну компанію завжди прихована у відгуках покупців. Це особиста думка кожного клієнта, але дослідження декількох з них допоможе сформувати чітке уявлення про порядність компанії, про її сумлінне виконання зобов'язань.

Комплексний підхід до будівництва

Заслужити довіру покупців можна без довголітнього досвіду. Це доводить будівельна компанія із Західної України Quantum. На ринку нерухомості всього кілька об'єктів, зведених цим забудовником, але позитивні відгуки задоволених клієнтів стрімко надходять на адресу компанії.

Професійна команда «Quantum» втілює в життя сучасні дизайнерські проекти із застосуванням інноваційних матеріалів і технік їх обробки, компонування. У штаті працюють досвідчені проектувальники, будівельники, архітектори, дизайнери. Кожен об'єкт є прикладом ідеально продуманої концепції стилю і функціональності.

Більш детально про проекти Quantum

За кілька років діяльності будівельна компанія встигла здати в експлуатацію новобудову з різноплановими квартирами і елітні спарені котеджі. Зараз стартував продаж житла в малоквартирному однопід'їздному будинку клубного типу в ЖК Baltiys'ka Hall. Закінчення будівництва заплановане на IV квартал 2019 року.

Забудовник піклується про оригінальне планування кожної квартири, про благоустрій прилеглої території та розвиток інфраструктури району. Повсякденний комфорт і зручність для мешканців - мета діяльності компанії.

Нерухомість в житлових комплексах фірми «Quantum» - це стиль, функціональність, надійність і оригінальність. Вартість покупки повністю виправдовується добротністю кожної деталі, якістю будівництва і підведеної розв'язки інженерних комунікацій

Якість як основа!