18.12.2019
our news

Секрет успішного будівництва ЖК BALTIYSʹKA HALL від Quantum

Компанія Quantum увійшла до списку найкращих в Україні елітних новобудов за версією журналу «Гроші».  Директор будівельної компанії Володимир Янчинський розповів особливості ведення бізнесу та чому будинок Baltiys’ka Hall у Львові є прикладом надсучасної забудови преміум класу, про який мріє кожен українець.

 

Наше життєве гасло «де ми – там якість. Справжня якість». На будівельному ринку ми всьо 4 роки, але хочемо бути його кращою та успішною частино.  Ми побудували будинок, і зараз маємо чергу з покупців, які хочуть придбати там квартиру. Чому? Бо люди прийшли, побачили і подумали: «А хіба так буває, хіба так будують?». Так. Трохи совісті й трохи коштів – все, успіх гарантовано! Адже тут мова не про бізнес, а про душу, ми будуємо серцем, будуємо для своїх.

 

За словами «справжня якість» стоять задекларовані цінності та кращі світові виробники. Ми вкладаємо в себе, їздимо по всьому світу на семінари. Отримані зання вкладаємо в бізнес. Якщо визнано, що кращими світовими виробниками вікон є Reynaers (Бельгія), то ми не беремо їх дешевий аналог, а беремо найкраще. В нас стоятимуть вікна, що встановлені й у найвищій будівлі світу – Бурдж Халіфі (Дубаї). Це соларний склопакет, який має спеціальне  молекулярне напилення, що може відбивати сонячні промені при нагріванні до певної температури та тонує вікно. Тим самим, прохожі з вулиці не бачитимуть, що відбувається в квартирі. Сама рама – алюмінієва, яка має 30 років гарантії. У Львові таких немає.

 

В усьому світі популярні дизайни, що включають в себе натуральні матеріали: дерево, камінь, скло, метал. Ми реалізували такий стиль і в 16 квартирах будинку Baltiys’ka Hall. Так, ці матеріали дорогі, але з часом вони себе окуповують, оскільки не вигоряють, не ламаються, не б’ться і не покриваються грибком. Крім того, це все натуральне, справжнє та екологічно чисте. Замінники не мають цінності й не мають ціни у випробуванні на довговічність.

 

Ми хочемо залишити по собі гарну історію. Ми пропонуємо те, чого немає на ринку! В нас 50% будинку – зі скла. Висота вікна – 2,40м, а в приміщеннях встановлена спеціальна система рекуперації повітря. Тобто всередині приміщення буде постійний мікро-клімат, завжди чисте звожене повітря і температура, яку можна самостійно встановити, навіть з мобільного телефону. Крім того, в системі встановлені гіпоалергенні фільтри.

 

Це будинок для багатих людей, які цінують власне здоров’я та комфорт. Ми чуємо, що у Львові погана вода. В наших будинках люди зможуть пити її просто з-під крану. Адже ми встановили станцію хімічної очистики води. Зроблячи фасад, ми вже не дозволимо в нього втручатись, але в будинку буде і рекуперація повітря, конденсування, вентиляція, підігрів стічних труб і встановлена вся індженерія. Крім того просторі тераси, які також підігріватимуться. А підлога на них буде зроблена з палубної дошки. Крім того, працюватиме дренажна система, що всмоктуватиме воду, аби на терасі в будь-яку пору року могла відпочивати хороша компанія друзів чи родичів мешканців квартири. Продумано все, до  найменших деталей.

 

Ми відкриті для світу і відмовляємось від старої радянської культури будувати паркан вище, ніж хата. Навколо нашого будинку буде озеленена територія, дитячий майданчик. Тротуати підігріватимуться та підсвічуватимуться аби взимку їх не нищили льодоколами. Також усі ліхтарі будуть приземлені, а кожне декоративне дерево підсвічене. Це даватиме приємне світло для ока, гармонію в сутінках і, звичайно, це турбота про сон мешканців.

 

Ми особливі! Своєю роботою ми кидаємо виклик та показуємо, як треба будувати. Ми будуємо майбутнє: в технологіях, в деталях, комфорті, енергоефективності та мінімум – в оплаті за житло. Адже будуємо не кількістю, а вкладаючи максимум розкоші в кожне приміщення. Baltiys’ka Hall є будинком клубного типу, тому перевагою є простір. Навіть хол тут має 120 м.кв., як в хорошому європейському готелі. Тут буде спільна зона відпочинку для мешканців та їх гостей.

За нами ремонт не доробляють, його закінчують. Ми продаємо квартири, в яких все облаштовано на 70%.  Фірми-виробники мають хорошу репутацію на ринку та дають гарантії на все своє обладнання від 5-30 років. І Quantum, зі свого боку, забезпечить комунікацію з виробниками в разі виникнення поламки.

 

Не можна жити вчора, треба жити вже завтра. Ми підключимо будинок до цілодобової електро- та інтернет-мережі. Класичних ключів до будинку не буде. На вході у під’їзд буде face-контроль, на в’їзд у паркінг – контроль за номером машини, або відкриття з мобільного телефону. Якщо ж наші мешканці захочуть запросити гостей, то для цього в під’їзді буде консьєрж сервіс. Крім того домофон передаватиме зображення гостя у квартирі. Багаті люди вимагають максимум безпеки і ми її повністю забезпечуємо.

Повернутись до новин