16.08.2018
our news

Старт будівництва Baltiys’ka Hall

ЖБК “Quantum” розпочало будівництво ЖК Baltiys’ka Hall в ІІІ кварталі 2018 року.
ЖК Baltiys’ka Hall – це однопід’їздний будинок клубного типу розташований у Франківському районі міста в зоні малоквартирної та приватної житлової забудови, де панує затишна атмосфера, а чудово розвинуна інфраструктурастворює повсякденний комфорт для його мешканців.
Вхідний хол є ядром житлового комплексу- це зона котра зустрічає мешканців та гостей, тому головним завданням для дизайнерів було створення інтер’єру, котрий поєднав би у собі лаконічність ,простоту та комфорт.
Інтер’єр виконаний у світлій гамі із застосуванням таких природних матеріалів як дерево та мармур. Їх доповнюють латуні елементи, які найкраще передають вишуканість інтер’єру. Центром просторого холу є зона з комфортними меблями для очікування, відпочинку та спілкування. Окрему увагу потрібно виділити рецепції – це важка, монолітна конструкція з елементами мармуру, котра приймає гостей і демонструє статус комплексу. Також, дизайнери акцентували на вхідних зонах у апартаменти, котрі сформовані з шпонованих модулів і нумерацією з підсвіткою. Стилістика плавно переходить на всі поверхи комплексу, формуючи світлий та затишний простір для щасливого життя.
Тут безліч деталей.
Кожна грає свою роль.
Тут просто, вільно, гарно. 
QUANTUM – це ідеальне місце для людей,
котрі знають собі ціну та надають перевагу найкращому.
Повернутись до новин