02.05.2020
our news

Ландшафтний дизайн у Baltiyska Hall (Балтійська Хол)

Облаштувати максимально зелене подвір’я – такою була ідея оформлення вуличного простору у Балтійська Хол. І ми змогли реалізувати її на 100%.

 

Озеленення прибудинкової території робить екстер’єр довершеним. І дозволяє створити свій зелений куточок у кам’яних джунглях.

 

Поруч з дизайнерськими лавочками, смітниками, велосипедною парковкою та стильними дитячими гойдалками ми облаштували  територію, що дає відчути себе на подвір’ї заміського будинку.

Тут приємно проводити час з малечею на свіжому повітрі. Окрім того доглянута  територія підкреслює статусність будинку та його мешканців.

 

Центром ландшафтного дизайну виступає голуба ялинка, яка красується біля головного входу у будинок. Вічнозелене дерево облагороджує двір, а взимку виступає елементом різдвяного декору завдяки яскравим вогням, що його прикрашатимуть.

З боків територія відмежована від сусідніх будинків та дороги високими туями.

 

Загалом, на території посаджено близько сотні видів рослин.

Подвір’я вимощене надміцною плиткою, а по периметру викладено люмінесцентну окантовку для зручності у вечірній час доби.

Довершує ландшафтний дизайн розумне освітлення. Будинок має підсвітку з усіх боків, а на тротуарі встановлено ліхтарі нижче рівня очей , що освітлюють дорогу у нічний час.

Біля будинку облаштовано наземний паркінг на 16 авто. Під домом є підземна парковка на таку ж кількість місць.

Прибудинкова територія – це те, що ми бачимо коли виходимо зранку на роботу і те, що зустрічає нас, коли ми повертаємось додому. Створюйте настрій з першого погляду.

Жити в гармонії – це жити у Балтійська Хол. Купуйте житло, що відповідає Вашому статусу.

Запрошуємо на огляд будинку у зручний для Вас час.

 

QuantumDev – якість у деталях.

Телефонуйте: 📲+380 (97) 676 70 70
Відділ продажу:
📌 вул. Стецька, 4, м.Львів
📧 quantum.lviv@icloud.com

Повернутись до новин